Výpis nabídek
14
14
14
3 405 302 Kč
(72 453 Kč / m²)
Prodej
2+1
47 m²
Turnić, Grad Rijeka
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
47 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
RIJEKA, TURNIĆ - Mali stan sa pogledom na more
Turnić je dinamičan gradski kvart u Rijeci, smješten blizu svih važnih sadržaja, uključujući škole, vr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
367 dní
Aktualizováno:
265 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Turnić, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.