SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
15 807 825 Kč
(113 725 Kč / m²)
Prodej
4+1
139 m²
Kozala, Grad Rijeka

místnosti4+1
plocha139 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Rijeka – Luksuzni stan na drugom katu novogradnje sa 98,37 m2 unutarnjeg prostora i natkrivenom terasom s grijanim bazenom od 65,15 m2 te impresivnom ...

Ostatní
Stáří nabídky: 399 dní
Aktualizováno: 244 dní

Lokalita

Kozala, Grad Rijeka
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska