SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 399 767 Kč
(70 828 Kč / m²)
Prodej
3+1
48 m²
Grad Rab

místnosti3+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se prekrasan i funkcionalan dvosoban stan na 3. katu stambene zgrade, nadomak centru, a opet u mirnom okruženju. Stan je u cijelosti renoviran...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Rab
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KONTO-IMMOBILIA

Konto Immobilia