SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 078 485 Kč
(75 981 Kč / m²)
Prodej
4+1
80 m²
Dvigradska, Grad Pula

místnosti4+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

ISTRA, PULA - Obiteljski, prostran stan na odličnoj lokaciji

Gregovica je relativno nizak brežuljak između Šišanske i Medulinske ceste, čije ime pot...

Ostatní
Stáří nabídky: 448 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Dvigradska, Grad Pula
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Deniro Osmanović