SUPA24
Terasa; výhled
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 243 194 Kč
(85 585 Kč / m²)
Prodej
5+1
108 m²
Studenčeva, Grad Pula

místnosti5+1
plocha108 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Monvidalu, prodaja 3 stambene jedinice ukupne površine 108m2 koje se nalaze na petom katu novije zgrade sa liftom.Radi se o dvosobnom stanu od 58m2,...

Ostatní
Stáří nabídky: 209 dní
Aktualizováno: 81 dní

Lokalita

Studenčeva, Grad Pula
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Real nekretnine

Pula Ured