Výpis nabídek
9
9
9
3 766 477 Kč
(78 468 Kč / m²)
Prodej
Atypický
48 m²
Muniština, Grad Pula
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
48 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Predstavljamo vam moderan stan površine 48,51 m2 smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom naselju Šikići, Pula.
Stan...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
448 dní
Aktualizováno:
58 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Muniština, Grad Pula
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.