SUPA24
3 039 243 Kč
(50 654 Kč / m²)
Prodej
Atypický
60 m²
Riva, Grad Pula

místnostiAtypický
plocha60 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaju se 2 stana u paketu po 30 m2, prizemlje kod Arene.
Jedan stan je kompletno renoviran, jedna spavaća soba, kuhinja sa dnevnim boravkom i kupao...

Ostatní
Stáří nabídky: 442 dní
Aktualizováno: 207 dní

Lokalita

Riva, Grad Pula
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Rebecca d.o.o.

Gordana Popović