SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 347 232 Kč
(58 761 Kč / m²)
Prodej
3+1
91 m²
Grad Poreč

místnosti3+1
plocha91 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Poreč, okolica,

Prodaje se šarmantan stan u mansardi u mirnom i lijepom rezidencijalnom naselju na samo 6 km od mora i lijepih plaža te centra grada ...

Ostatní
Stáří nabídky: 110 dní
Aktualizováno: 110 dní

Lokalita

Grad Poreč
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ART LIVING REAL ESTATE

Mia Glad