SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
36 180 388 Kč
(165 207 Kč / m²)
Prodej
3+1
219 m²
Grad Opatija

místnosti3+1
plocha219 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This premium real estate offering features a magnificent luxury penthouse for sale in the absolute center of Opatija, the crown jewel of the Kvarner R...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz