SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 532 519 Kč
(115 885 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
Grad Opatija

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Prodaje se moderan stan, ukupne površine 65.57 m2, smješten u kvalitetnoj novogradnji.
Stan je funkcionalnog i ugodnog rasporeda, a sastoji se od dne...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Four nekretnine d.o.o.

Anai Kurelić