Výpis nabídek
30
30
30
40 337 749 Kč
(169 486 Kč / m²)
Prodej
5+1
238 m²
Grad Opatija
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
238 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
U ponudi je luksuzan stan u vrhunskoj novogradnji u Opatiji s panoramskim pogledom!
Ova luksuzna dvoetažna nekretnina prostire se na prizemlje i prvi...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
2 dní
Aktualizováno:
2 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.