SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 364 146 Kč
(142 172 Kč / m²)
Prodej
3+1
94 m²
Grad Opatija

místnosti3+1
plocha94 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OPATIJA, CENTAR - stan s garažom u finoj gradnji s prekrasnim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev

U posebnoj DUX ponudi predstavljamo vrhunski stan...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Josip Gudeljević