SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 876 702 Kč
(121 599 Kč / m²)
Prodej
2+1
73 m²
Grad Opatija

místnosti2+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Kaiser Immobilien sa ponosom predstavlja izuzetan moderan stan smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u prekrasnoj Opatija. Ova elegantna nekre...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Ivana Gašparini