SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 648 779 Kč
(101 190 Kč / m²)
Prodej
4+1
125 m²
Grad Opatija

místnosti4+1
plocha125 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

U mirnom i atraktivnom dijelu Ike prodaje se moderan dvoetažni stan u kvalitetnoj novogradnji s ukupno svega tri stambene jedinice, smještenoj na odli...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Millennium nekretnine exclusive

Nenad Trbović