SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 132 657 Kč
(117 793 Kč / m²)
Prodej
4+1
103 m²
Grad Opatija

místnosti4+1
plocha103 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Svijetao trosoban stan uz more s pogledom na more, tri balkona i garažom u Ičićima
Idealna obiteljska rezidencija, elegantan drugi dom ili sigurna inv...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jirka Nerad