SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 094 699 Kč
(112 163 Kč / m²)
Prodej
3+1
90 m²
Grad Opatija

místnosti3+1
plocha90 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

CASA BELLA nekretnine iz ponude izdvaja moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u Iki, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Opatijske rivije...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CASA BELLA NEKRETNINE

Dorian Vicić, mag.oec