SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 762 819 Kč
(105 576 Kč / m²)
Prodej
3+1
83 m²
Grad Opatija

místnosti3+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju je potpuno renoviran i moderno namješten stan smješten u samom centru Opatije. Stan se nalazi na drugom katu uredne stambene zgrade novije ...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Codex nekretnine

Gordana Grgat