SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
27 992 337 Kč
(249 932 Kč / m²)
Prodej
4+1
112 m²
Grad Opatija

místnosti4+1
plocha112 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Kaiser Immobilien nudi na prodaju luksuzan stan u prizemlju vrhunske novogradnje s ukupno 9 stanova, smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Opati...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Ilijana Mrljić