Výpis nabídek
10
10
10
8 519 407 Kč
(170 388 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
Grad Opatija
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
50 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
OPATIJA – ŠARMANTAN STAN U STAROJ VILI, 100 m OD ŠETNICE LUNGOMARE, S PARKIRNIM MJESTOM
Prodaje se predivan stan površine 50 m², smješten u visokom p...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
7 dní
Aktualizováno:
7 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.