SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 126 450 Kč
(113 780 Kč / m²)
Prodej
3+1
89 m²
Grad Opatija

místnosti3+1
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A fully renovated and modernly designed three-bedroom apartment is for sale in Opatija, covering 89.26 m². It occupies the entire third floor of a sma...

Ostatní
Stáří nabídky: 203 dní
Aktualizováno: 60 dní

Lokalita

Grad Opatija
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz