SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 603 036 Kč
(296 807 Kč / m²)
Prodej
3+1
93 m²
Grad Omiš

místnosti3+1
plocha93 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju je dvoetažan trosoban penthouse stan s krovnom terasom i pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Čiovu, u dijelu koji pripada...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 52 dní

Lokalita

Grad Omiš
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine