SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 561 439 Kč
(177 064 Kč / m²)
Prodej
1+1
54 m²
Grad Omiš

místnosti1+1
plocha54 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na prodaju je luksuzan stan s vrtom, smješten u prvom redu do mora, s očaravajućim otvorenim pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Čio...

Ostatní
Stáří nabídky: 57 dní
Aktualizováno: 57 dní

Lokalita

Grad Omiš
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine