SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 513 700 Kč
(101 737 Kč / m²)
Prodej
4+1
123 m²
Grad Novigrad

místnosti4+1
plocha123 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ISTRA, NOVIGRAD - Prostrani stan s bazenom i okućnicom na odličnoj lokaciji!

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novigradu, svega 700 metara od p...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Grad Novigrad
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro