Výpis nabídek
7
7
7
5 018 719 Kč
(68 750 Kč / m²)
Prodej
3+1
73 m²
Krminska, Grad Novi Vinodolski
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
73 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
STAN 2S+DB, NOVOGRADNJA GRIŽANE
Prodaje se stan na 1.katu novogradnje - zgrada sa tri stambene jedinice.
Po projektu sastoji se od hodnika, kuhinje,...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
472 dní
Aktualizováno:
297 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Krminska, Grad Novi Vinodolski
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.