SUPA24
5 047 270 Kč
(93 468 Kč / m²)
Prodej
2+1
54 m²
Grad Novi Vinodolski

místnosti2+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Novi Vinodolski - prodaje se stan/apartman u novogradnji čiji je završetak planiran tijekom 2026. godine.

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Grad Novi Vinodolski
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Four nekretnine d.o.o.

Kristijan Nikoloski