SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 982 648 Kč
(108 318 Kč / m²)
Prodej
2+1
46 m²
Grad Novi Vinodolski

místnosti2+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se vrlo lijep stan u Novom Vinodolskom, udaljen samo 100 metara od mora i plaže!
Stan ima ukupnu korisnu površinu od 46.64 m2, a pripada mu lo...

Ostatní
Stáří nabídky: 43 dní
Aktualizováno: 43 dní

Lokalita

Grad Novi Vinodolski
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Four nekretnine d.o.o.

Lorena Franolić