SUPA24
Dům a okolí; výhled
Ostatní; výhled
Dům a okolí; výhled
8 237 649 Kč
(117 681 Kč / m²)
Prodej
3+1
70 m²
Grad Novi Vinodolski

místnosti3+1
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stan S14 jedan je od najvećih u ponudi – 70,25 m². Prostran, svijetao i vrlo atraktivan.

U mirnom mediteranskom okruženju Klenovice, svega stotinjak ...

Ostatní
Stáří nabídky: 81 dní
Aktualizováno: 81 dní

Lokalita

Grad Novi Vinodolski
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

JO-DA nekretnine d.o.o.

Josip Šikić, mag.oec