Výpis nabídek
10
10
10
5 472 807 Kč
(121 618 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Grad Novi Vinodolski
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
45 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Stan S11 površine 45,56 m² idealan je kao apartman za odmor ili investicija za najam.
U mirnom mediteranskom okruženju Klenovice, svega stotinjak met...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
79 dní
Aktualizováno:
79 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Novi Vinodolski
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.