SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 026 984 Kč
(102 910 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
Grad Novi Vinodolski

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New building with swimming pool and parking 60m from the sea in Smokvica, Novi Vinodolski area, offers wonderful apartment for sale! The apartment of...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledPodlažíOtevřený obývací prostor

Ostatní
Stáří nabídky: 199 dní
Aktualizováno: 56 dní

Lokalita

Grad Novi Vinodolski
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz