SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 513 601 Kč
(73 393 Kč / m²)
Prodej
4+1
116 m²
Grad Kaštela

místnosti4+1
plocha116 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Na prodaju moderan stan u novogradnji u Kaštel Starom, smješten u prizemlju manje stambene zgrade, idealan za obiteljski život ili kao investicija za ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Kaštela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine