SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 405 533 Kč
(81 615 Kč / m²)
Prodej
4+1
152 m²
Grad Kaštela

místnosti4+1
plocha152 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Prodaje se luksuzan dvoetažni stan A1-4 na prvom i drugom katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Kaštel Novi, naselje Rudine. Stan se nalazi u skl...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Kaštela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine