SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 999 727 Kč
(89 106 Kč / m²)
Prodej
4+1
101 m²
Put Vladimira Nazora, Grad Kastav

místnosti4+1
plocha101 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

KASTAV, ĆIKOVIĆI- prodaje se 3S+DB stan 101.19 m2 s pogledom na more.
Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade, ima zaseban ulaz te se prostire...

Ostatní
Stáří nabídky: 412 dní
Aktualizováno: 400 dní

Lokalita

Put Vladimira Nazora, Grad Kastav
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Remax centar nekretnina

Vjeran Šaina