SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 836 880 Kč
(57 267 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Grad Karlovac

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Karlovac - U ponudi komforan dvosoban stan ukupne površine 67,06 m2 na predivnoj lokaciji u gradskoj četvrti Rakovac, nadomak glavnog gradskog kupališ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Karlovac
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Codex nekretnine

Nataša Tvrdinić