SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 435 249 Kč
(75 709 Kč / m²)
Prodej
4+1
85 m²
Grad Dugo Selo

místnosti4+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

PRIGORJE, DUGO SELO - Moderan četverosoban stan s terasom u novogradnji S6

Prodaje se moderan četverosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Grad Dugo Selo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Mirna Lukić