SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 221 071 Kč
(75 668 Kč / m²)
Prodej
3+1
69 m²
Grad Dugo Selo

místnosti3+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

ZAGREB, DUGO SELO - Moderan trosoban stan s terasom u novogradnji

Prodaje se moderan trosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom i mirnom sta...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Grad Dugo Selo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Mirna Lukić