SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 932 504 Kč
(173 313 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Grad Crikvenica

místnosti2+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

U stambenom objektu ,iznad samog mora,prodajemo stan odličnog tlocrtnog rasporeda sa jenom komotnom spavaćom sobom,kupaonicom,kuhinjom i lijepim prost...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

JO-DA nekretnine d.o.o.

Josip Šikić, mag.oec