Výpis nabídek
9
9
9
6 567 368 Kč
(109 456 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Grad Crikvenica
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
60 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
U Selcu kod Crikvenice u centru,150m.od mora,prizeman stan,trosoban,podno grijanje,parking,pogled,vrt,cijena 270000€
ID KOD AGENCIJE: 568
Ljubo Dra...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
B - Velmi úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
14 dní
Aktualizováno:
14 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Grad Crikvenica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.