SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 229 653 Kč
(93 616 Kč / m²)
Prodej
3+1
152 m²
Grad Crikvenica

místnosti3+1
plocha152 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

U Dramlju, svega 600 metara pješice od mora i plaže, nalazi se ovaj funkcionalno raspoređen dvoetažni stan unutar kvalitetne novogradnje iz 2025. godi...

Ostatní
Stáří nabídky: 271 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović