SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 777 792 Kč
(97 222 Kč / m²)
Prodej
3+1
80 m²
Grad Crikvenica

místnosti3+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja dvosoban stan u prizemlju veličine 80 m2.
Stan se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji u Dramlju od mora uda...

Ostatní
Stáří nabídky: 367 dní
Aktualizováno: 367 dní

Lokalita

Grad Crikvenica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Remax centar nekretnina

Ana Vejnović