SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 933 896 Kč
(88 177 Kč / m²)
Prodej
4+1
124 m²
Grad Cres

místnosti4+1
plocha124 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OTOK CRES, CRES - Ekskluzivan stan na izvrsnoj lokaciji

U ponudi je ekskluzivan trosoban stan oznake 9.4, smješten u luksuznoj novogradnji na jednoj ...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Grad Cres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Dux nekretnine d.o.o.

Darko Miculinić