SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 363 096 Kč
(101 773 Kč / m²)
Prodej
2+kk
92 m²
Trg Sv. Frane, Grad Cres

místnosti2+kk
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OSTROV CRES, CRES - Moderní byt s vlastní zahradou PŘÍLEŽITOST NA CRESU!! Ve výstavbě je moderní novostavba pouze se 3 bytovými jednotkami. Nachází se...

Nezařízený
Stáří nabídky: 158 dní
Aktualizováno: 158 dní

Lokalita

Trg Sv. Frane, Grad Cres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić