SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 584 819 Kč
(101 131 Kč / m²)
Prodej
1+kk
75 m²
Trg Sv. Frane, Grad Cres

místnosti1+kk
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

OSTROV CRES, CRES - Krásný byt 1+1 se zahradou PŘÍLEŽITOST NA CRESU!! Ve výstavbě je moderní novostavba pouze se 3 bytovými jednotkami. Nachází se na ...

Nezařízený
Stáří nabídky: 157 dní
Aktualizováno: 157 dní

Lokalita

Trg Sv. Frane, Grad Cres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić