SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 379 837 Kč
(54 087 Kč / m²)
Prodej
2+1
44 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se stan, smješten na 2. katu zgrade, površine 44 m2, u staroj povijesnoj jezgri grada Cresa.

Ostatní
Stáří nabídky: 343 dní
Aktualizováno: 157 dní

Lokalita

Sveti Sidar, Grad Cres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Codex nekretnine

Gordana Grgat