SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
13 291 251 Kč
(100 691 Kč / m²)
Prodej
4+1
132 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

místnosti4+1
plocha132 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

CRES-NOVOGRADNJA, STAN OD 132.5 m2 NETO S PREKRASNIM POGLEDOM NA GRAD I ZALJEV!

Smješten je na atraktivnoj lokaciji s pogledom na zaljev i grad te ka...

Ostatní
Stáří nabídky: 367 dní
Aktualizováno: 107 dní

Lokalita

Sveti Sidar, Grad Cres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Real nekretnine

Rijeka Ured