SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 289 955 Kč
(101 249 Kč / m²)
Prodej
3+1
72 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

místnosti3+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

CRES-NOVOGRADNJA, STAN OD 49 m2 ZATVORENOG PROSTORA 2S+DB S PRIPADAJUĆIM SPREMIŠTEM OD 10.5 m2, PARKIRNIM MJESTOM OD 16.6 m2,
TERASOM OD 21 m2 i OKUĆN...

Ostatní
Stáří nabídky: 367 dní
Aktualizováno: 105 dní

Lokalita

Sveti Sidar, Grad Cres
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Real nekretnine

Rijeka Ured