SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 600 712 Kč
(52 178 Kč / m²)
Prodej
6 a více
184 m²
Bakar, Grad Bakar

místnosti6 a více
plocha184 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

SAMO U NAŠOJ PONUDI!
U kući smještenoj u staroj jezgri Bakra prodaju se dva stana od ukupno tri stambene jedinice, ukupne površine 184 m². Nekretnina ...

Ostatní
Stáří nabídky: 119 dní
Aktualizováno: 119 dní

Lokalita

Bakar, Grad Bakar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Euro Immobilen d. o. o.

Lili Prpić