SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 712 925 Kč
(95 215 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Medvedgradska ulica, Zagreb

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prodaje se starogradski stan za adaptaciju površine 60 m2, smješten na prvom katu zgrade s ukupno tri kata, na prestižnoj lokaciji Kaptol, u četvrti G...

Ostatní
Stáří nabídky: 67 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Medvedgradska ulica, Zagreb
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imperium-immobiliare d.o.o

Ivan Domagoj Račić