SUPA24
7 777 792 Kč
(102 339 Kč / m²)
Prodej
Atypický
76 m²
Paredine

místnostiAtypický
plocha76 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Istra, Medulin, Premantura prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinja s blagavonom i ...

Ostatní
Stáří nabídky: 446 dní
Aktualizováno: 112 dní

Lokalita

Paredine
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Terram team

Alen Pužar, TERRAM obrt za posredovanje u prometu nekretnina, Vl. Alen Pužar, OIB: 52541768549