SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 437 981 Kč
(73 384 Kč / m²)
Prodej
Atypický
224 m²
Avenida Raúl Labbé, Lo Barnechea

místnostiAtypický
plocha224 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent apartment for sale in Jardín Costanera, Raúl Labbé, Lo Barnechea. Very good northwest orientation, unobstructed views to the north, modern d...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Raúl Labbé, Lo Barnechea
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Coldwell Banker Los Trapenses