Výpis nabídek
16
16
16
4 200 000 Kč
(70 000 Kč / m²)
Prodej
3+1
60 m²
Křižíkova, Trutnov
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
Topovat
místnosti
3+1
plocha
60 m²
koupelny
Popis
PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ V TRUTNOVĚ
Aktuálně nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, který se nachází v panelovém domě v Trutnově, ulici Křižík...
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Panel
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní